VDA6.3:2023’e Geçiş Eğitimi ve VDA6.3 Yetkinlik Çalıştayı

Bildiğiniz üzere VDA6.3:2016 standardı Ocak 2023 itibariyle 2023 versiyonu olarak güncellenmiştir. Bu geçişi mevcut olan VDA6.3:2016 Süreç Denetçi (dijital) kartınızı yaşatabilmek için yapmanız gerekmektedir.  Son tarih 30.06.3024’tür. 36 aylık süresinin uzatılabilmesi için geçerlilik süresi boyunca en az 5 adet denetim ve bu denetimlerin en az 10 gün sürmesi gerekmektedir. Bu şartları (eğer yoksa Coretools kalifikasyon kanıtları da eklenerek ) denetçi belgesi uzatma başvurunuzu yapabilir ve yeni versiyon yani 2023 denetçi belgesi edinebilirsiniz.

VDA6.3:2023 standardının güncellenmesi ile beraber artık dijital denetçi belgenizin geçerlilik süresi 60 aya çıkmıştır. Bu süre zarfında en az 10 adet denetimi 20 denetim günü kapsamında gerçekleştirmiş olmalısınız.

Şayet gerekli olan bu denetim sayılarına ulaşamıyorsanız veyahut görev değişikliğiniz nedeniyle hiç denetim yapamadıysanız, yetkinlik çalıştayımıza katılarak yetkinlik eksiğinizi kapatabileceksiniz.

Denetçi Kartınızın Süresinin Uzatılabilmesiİiçin Yetkinlik Eğitim Şart

VDA6.3 Süreç Denetimi eğitimi ve akabindeki sınav oldukça zorludur. Bu zorluğa rağmen edinmiş olduğunuz (dijital) kartınızın geçerliliğini uzatabilmek için VDA6.3:2023 versiyonu olan yeni versiyona geçiş eğitimi (yarım gün) ve eğer yeterli denetim yapadıysanız da VDA6.3 yetkinlik eğitimimize (bir gün) katılmanız yeterlidir.

  • Uluslararası Geçerli Standart – Lisanslı Kuruluşumuzdan VDA’nın En güncel VDA6.3 Eğitimini Alacaksınız
  • Açık veya Kurum İçi Eğitimlerimiz – Gerek Bizlerin Düzenlediği Açık Eğitimlerimize Gerekse Sizlerin Tesislerinde Gerçekleştireceğimiz Eğitimlerimize Katılım Sağlayabilirsiniz.
  • Hedef Odaklı Eğitim – VDA QMC’nin hazırlamış olduğu güncel eğitim dokümanları ile en verimli bir şekilde eğitimlerimizi gerçekleştiriyoruz.
  • Grup Çalışmaları İle Öğreneceksiniz – VDA QMC’nin çok önem verdiği grup çalışmaları ile katılımcılar etkili bir şekilde eğitim içeriklerini öğrenebilecekler.
  • Şirketinizin Rekabetçiliğini Sürdürebilirsiniz – Şirketiniz bünyesinde VDA6.3 standardını uygulayarak süreç kalitesini artırabileceksiniz.

Bize Ulaşın Hemen Sizi Arayalım

[/fusion_text]

Error: Contact form not found.