Proje Açıklaması

VDA6.3 Yetkinlik Çalıştayı

Bildiğiniz üzere VDA6.3 Süreç Denetçi kartının 36 aylık süresinin uzatılabilmesi için geçerlilik süresi boyunca en az 5 adet denetim ve bu denetimlerin en az 10 gün sürmesi gerekmektedir.

Şayet gerekli olan bu denetim sayılarına ulaşamıyorsanız veyahut görev değişikliğiniz nedeniyle hiç denetim yapamadıysanız, yetkinlik çalıştayımıza katılarak yetkinlik eksiğinizi kapatabileceksiniz.

Denetçi Kartınızın Süresinin Uzatılabilmesiİiçin Yetkinlik Eğitim Şart

VDA6.3 Süreç Denetimi eğitimi ve akabindeki sınav oldukça zorludur. Bu zorluğa rağmen edinmiş olduğunuz kartınızın geçerliliğini uzatabilmek için yetkinlik eğitimimize (bir gün) katılmanız yeterlidir.

  • Uluslararası Geçerli Standart – Lisanslı Kuruluşumuzdan VDA’nın En güncel VDA6.3 Eğitimini Alacaksınız
  • Açık veya Kurum İçi Eğitimlerimiz – Gerek Bizlerin Düzenlediği Açık Eğitimlerimize Gerekse Sizlerin Tesislerinde Gerçekleştireceğimiz Eğitimlerimize Katılım Sağlayabilirsiniz.
  • Hedef Odaklı Eğitim – VDA QMC’nin hazırlamış olduğu güncel eğitim dokümanları ile en verimli bir şekilde eğitimlerimizi gerçekleştiriyoruz.
  • Grup Çalışmaları İle Öğreneceksiniz – VDA QMC’nin çok önem verdiği grup çalışmaları ile katılımcılar etkili bir şekilde eğitim içeriklerini öğrenebilecekler.
  • Şirketinizin Rekabetçiliğini Sürdürebilirsiniz – Şirketiniz bünyesinde VDA6.3 standardını uygulayarak süreç kalitesini artırabileceksiniz.
Hemen Başvurun

Bize Ulaşın Hemen Sizi Arayalım

[/fusion_text]