Yükleniyor Etkinlikler
Bu etkinlik geçti.

Kurum İçi Eğitimlerimizde Size Uygun Bir Eğitim Programı Çıkartabiliyoruz

VDA QMC’nin lisansı ile gerçekleştirdiğimiz eğitimlerimizde, VDA QMC’nin eğitim programına uymak kaydı ile sizlere uygun olan bir takvime göre ve arzu ederseniz sizlerin ürünleri özelinde eğitimlerimizi gerçekleştirme imkanımız vardır. Böylece kendi örneğiniz üzerinden ilerleyerek gizlilik kapsamında olan bilgilerinizi koruyarak eğitimlerimizden maksimum verim alabilirsiniz.

Müşteriye Özel Terzi İşi Eğitimlerimiz

Eğer arzu ederseniz, VDA eğitimlerimizin dışındaki talepleriniz doğrultusunda, size özel olarak eğitimler hazırlayabilmekteyiz.

Bu bağlamda sizler ile görüşerek taleplerinizi anlayarak ve eğer bu konuya özel bir VDA eğitimi yok ise, sizler için en verimli olabilecek eğitim programları hazırlayabiliriz.

  • Sizlerin bünyesindeki eğitimlerimiz ile daha fazla çalışanınız aynı anda birinci ağızdan bilgi alacak ve eğitim konusu şirketinizde eğitim ile birlikte yaygınlaşmış olacaktır.

  • Aliquam tincidunt mauris ficilis eu risus.

  • Vestibulum auctor dapibus et ons neque.

Kurum içi eğitimlerde, birden çok katılımcının  aynı anda eğitimi almaları sayesinde sinerji etkisi ile birlikte çok çabuk bir şekilde iç bünyede olabilecek dirençler ile karşılaşmadan uygulamalarınızı kolayca gerçekleştirebileceksiniz.

Hemen Kayıt Ol