VDA 6.3 Eğitimi Sizi Geleceğe Hazırlar

Denetim türlerinden bir olan VDA 6.3 Süreç Denetimi gerek IATF16949:2016 standardının, gerekse OEM’lerin tedarikçilerinin bünyesinde uygulanmasını şart koştuğu bir denetim türü olarak karşımıza çıkmaktadır. VDA, kendi bünyesinde geliştirmiş olduğu bu standardı ve eğitimleri ile bu denetim türünü en verimli bir şekilde uygulanamanız için gerekli gayretleri göstermektedir.

VDA6.3 Süreç Denetimi bünyesinde süreç ögeleri ile P2: Proje Yönetimi, P3: Ürün ve Süreç Geliştirmenin Planlanması, P4: Ürün ve Süreç Geliştirmenin Gerçekleştirilmesi olmak üzere ön seri süreçleri, P5: Tedarikçi Yönetimi, P6: Üretim Süreci, P7: Müşteri Hizmetleri olmak üzere de seri süreçleri denetler.

Süreç Denetiminin amacı ön seri aşamasında ürün ve sürecin gerek müşteri, gerek se yasal şartları karşılayacak şekilde olgun olarak devreye alınmasını, seri aşamada ise ürün ömür döngüsü boyunca, sürekli olarak güncel kalmak şartı ile devreye alınmış olan olgun ürün ve süreçlerin sürdürülebilir bir şekilde müşteriye/sahaya sunulabilmesidir.

VDA 6.3 İle Uluslararası Arenada Rekabetçi Olabilmek

VDA6.3 Süreç Denetimi tüm Dünya’da uygulanmakta ve bu sayede müşteri gerekleri, yasal gerekler sağlanabilmektedir. Sürekli iyileşme beklentisi ile ürün ve süreç bazında organizasyon bünyesinde oluşan bilgi ve tecrübeler ile kalite ve üretim maliyetleri düşürülebilmektedir. Bu sayede, kalite ve maliyet avantajı ile sürdürülebilir bir rekabetçilik sağlanabilmektedir.

En Hızlı ve Etkin Bilgi Aktarımı İçin Planlandı

Eğitimimiz 4 gündür. Bu 4 gün içerisinde VDA6.3 Süreç denetiminin tüm sorularını VDA6.3 Süreç Denetimi kitabını kullanarak öğreneceksiniz. Grup çalışmalarımız ile bilgilerini pekiştirilecektir.

Eğer arzu ederseniz 5. gündeki yazılı ve sözlü sınavlarımıza katılarak Dünya çapında geçerli VDA6.3:2023 süreç denetçi dijital kartı edinebilirsiniz.

Dünya Çapında Geçerli Denetimler

Lisanslı eğitimlerimize katılarak tüm Dünya’da geçerli olan VDA6.3 Süreç Deneti kartı edinebileceksiniz.

Bu denetçi kartı ile tüm Dünya’da gerek kendi organizasyonunuzda, gerekse de tedarikçilerinizde denetimler gerçekleştirilebileceksiniz.

Kartın güncelliği için gerekli olan eğitim/uygulamaları yerine getirmek kaydı ile, yetkin bir denetçi olarak denetimlerinizin sonunda hazırlayacağınız denetim raporlarına istinaden hazırlanacak aksiyonler ile süreç kalitesini artırarak, ürün kalitesine doğrudan etki edebileceksiniz. Bu etkileriniz sayesinde organizasyonunuzun, tedarikçilerinin kalite seviyelerini artırma imkanına sahip olacaksınız.

zden Eğitim Alan

Bize Ulaşın Hemen Sizi Arayalım

[/fusion_text]

Error: Contact form not found.