Denetim Hizmetlerimiz Devam Ediyor.

Global Dünya’da rekabetçi olabilmek ama daha da önemlisi rekabetçi kalabilmek önem arz etmektedir.

Peki sizler rekabetçi misiniz? Süreç kaliteniz, uygulamalarınız, çalışma şekliniz bir yabancı bir OEM gözü ile bakıldığında yeterli olduğunuzu düşünüyor musunuz?

Denetim Hizmetimiz İle Kuvvetli Olan ve Kuvvetli Olmayan Yönlerinizi Görebilirsiniz.

Yabancı bir göz ama uluslararası bir tecrübe ile sizler ile belirleyeceğimiz bir ürün ve o ürüne ait süreçler üzerinden denetimlerimizi gerçekleştiretek sizlere objektif ve gerçekçi bir denetim raporu sunuyoruz. Denetçilerimiz hem ululararası tecrübeye sahip denetçiler olup, hem de VDA QMC onaylı eğitmen oldukları için denetim esnasında sizlere gerekli bilgileri de verebilmektedir. Dolayısı denetimlerimiz esnasında maksimum verim alabileceksiniz. .

  • Denetim hizmetimizi alarak zamanınızı doğru değerlendireceksiniz.  – VDA QMC onaylı eğitmenlerimiz, sizlere uluslarası denetçi yetkinlikleri ile denetiminizi gerçekleştirecekler.
  • Denetim esnasında sorularınıza lisanslı eğitmenlerden cevap alabileceksiniz – Denetim esnasında alacağınız yetkin cevaplar ile denetimlerimiz eğitim gibi yaşayacaksınız.
  • Gerçekçi bir değerlendirme ve denetim raporu sizlere sunulacak – Denetim raporlarımızı isterseniz müşterileriniz ile paylaşabileceksiniz.
  • Denetim raporumuzdaki iyişleştirme konularında sizlere danışmanlık vererek daha hızlı ilerlemenizi sağlamak. – Denetim raporlarında belirlenen konularda sizlere danışmanlık vererek en doğru çözüm yollarına yönlendirecek ve bu esnada tecrübe paylaşımı gerçekleştireceğiz.
  • Sürekli iyileşmek – tecrübelerimizi sizlere aktararak sizlerin sürekli iyileşmesini sağlamk isteriz.

Arzu ederseniz takip denetimlerimiz ile ne kadar ilerlediğinizi denetim raporlarımıza bakarak kendiniz görebilirsiniz.

Share This Post!

Bizden Eğitim Alan Yüzlerce Kişiden Biri de Sizin Personeliniz Olsun

Bize Ulaşın Hemen Sizi Arayalım