Danışmanlık Hizmetlerimiz.

Bildiğiniz üzere şirketlerin Dünya üzerinde varlıklarını sürdürebilmek için üretebilmek ve bunu yaparken de verimli olmak zorundadır. Ancak üretim aşamasından önce doğru bir şekilde bir proje yönetimi ve bu proje yönetimi esnasında gerek kendi şartlarımızı, gerek müşteri şartlarını ve gerekse de yasal şartları biliyor, izliyor ve süreli olarak uyguluyor olmamız gerekmektedir. Bu baz üzerine kurguladığımız üretim süreçlerimiz tüm destek süreçleri ile birlikte verimli olabilecektir.

Danışmanlıklarımız ile sizlere en kestirme yoldan yıllar içinde edindiğimiz tecrübelerimiz ile yol göstererek netice almanıza gayret edeceğiz.

Sentezlenmiş Tecrübe Aktarımı.

Danışmanlıklarımız esnasında gerek uzun süreli iş yaşamımızdan edindiğimiz, gerekse de VDA QMC eğitmenliğinden edindiğimiz bilgi ve tecrübelerimizi denetçi yetkinliğimiz ile birlikte sentezleyerek çok etkin bir tecrübe aktarımı yapma imkanımız olmaktadır. Bugüne kadar pek çok danışmanlık hizmeti verdik. Bizlerden danışmanlık hizmeti alan tüm müşterilerimiz ana sanayi denetimlerinde başarılı olmuştur.  İşte bu başarımız bizlerin ne kadar etkin olarak çalışmalarımızı gerçekleştirdiğimizin en büyük kanıtıdır.

  • Value your time – omnis iste natus error sit voluptatem
  • Take time off – totam rem aperiam, eaque ipsa
  • Never stop learning – quasi architecto beatae vitae dicta
  • Experience is overvalued – aspernatur aut odit aut fugit
  • Be courageous – iste natus error sit voluptatem

Sizlerin de global Dünya’da yeni ufuklara zaman ve para kaybetmeden ilerlemek niyetimiz var ise, lütfen görüşelim. Sizlere özel sunacağımız danışmanlık hizmetlerimiz ile ummadığınız kadar hızlı ve verimli yol aldığınızı hemen fark edeceksiniz.

Share This Post!

Bizden Eğitim Alan Yüzlerce Kişiden Biri de Sizin Personeliniz Olsun

Bize Ulaşın Hemen Sizi Arayalım